Раді вітати Вас на офіційному сайті
кафедри українознавства Миколаївського НАУ!

"Центр Історії, Політології та Права"

Центр Історії, Політології та Права - це об'єднання студентів, аспірантів, викладачів та експертів, метою якого є розробка і підтримка креативних, актуальних та інноваційних проектів (досліджень) молодих дослідників.

Центр є державною інституцією, що об'єднує дослідження в його гуманітарній складовій. Займається як фундаментальними, так і прикладними дослідженнями. Є структурним підрозділом Миколаївського національного аграрного університету.

            Мета

  1. Сприяння трансформації та розвитку гуманітарної освіти МНАУ.
  2. Впровадження в наукову діяльність і навчальний процес новітніх методів досліджень і викладання гуманітарних дисциплін.
  3. Популяризація провідних сучасних ідей.
  4. Організації міждисциплінарного діалогу.
  5. Створення єдиного поля міждисциплінарних гуманітарних досліджень в нинішніх умовах відсутності систематичного науково-дослідного взаємодії в цій сфері, фрагментарності і незв'язності окремих гуманітарних досліджень.

Досягнення цілей Центру здійснюється, шляхом організації та проведення форумів, лекцій, спільних конференцій, круглих столів та семінарів, участь у яких беруть, крім студентів і викладачів МНАУ, представники інших ВНЗ, дослідних інститутів, ЗМІ, музеїв, громадських організацій, органів влади місцевого самоврядування і ін. Центр залучає різних експертів по спрямованості поглядів на одну і ту ж проблематику.

Діяльність Центру пов'язана з розширенням наукових досліджень молодих учених ННАУ шляхом залучення студентства, громадськості, і фахівців у вирішенні проблем перерахованих вище наук, публікації їх ідей (в тому числі різновекторних) і робіт у проведених на базі організації науково-практичеки конференціях, а так само в зацікавлених ЗМІ і медіа-просторі.

Важливе місце в сучасній активності Центру займає співпраця з близькими по ідеям вітчизняними та зарубіжними вищими навчальними закладами та організаціями.

Центр Історії, Політології і Права - це просвітницький проект, спрямований на створення відкритого освітнього середовища в ВНЗ. Центр проводить якісні, корисні курси та тренінги, круглі столи, міні-конференції, робочі групи і т.д.

Проекти:

1) PR Миколаївського національного аграрного університету.

2) Популяризація Городища кіммерійців "Дикий сад" 13 століття до н. е.

3) Створення суспільства підтримки нової поліції.

**Консоль налагодження Joomla!**

**Сесія**

**Інформація облікового запису**

**Використання пам'яті**

**Запити до бази даних**

**Розбір помилок в мовних файлах**

**Завантажені мовні файли**

**Неперекладені рядки**